Zamek przeciwpożarowy IS 216 Zobacz większe

Zamek przeciwpożarowy IS 216

Nowy produkt

IS 216 to zamek wpuszczany dedykowany do drzwi przeciw- pożarowych. Występuje w wersji jednopunktowej.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

50,00 zł Tax included

Wysyłka w ciągu 3 dni

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

IS 216 to zamek wpuszczany dedykowany do drzwi przeciw- pożarowych. Występuje w wersji jednopunktowej. Został wyposażony w blachę czołową ze stali galwanizowanej na biało, zaczep oraz rygiel.

Rozstaw zamka IS 216 wynosi 72 mm, a głębokość 65 mm. Dodatkowo model IS 216 posiada otwór na trzpień ⧄ 9 mm. Zamek można zamontować zarówno w lewym, jak i w prawym skrzydle drzwi.

Od wewnątrz oraz od zewnątrz rygiel i zaczep poruszane są kluczem wkładki. Z kolei klamka porusza jedynie sam zaczep zamka.

Przeznaczenie Zamek IS 216 dedykowany jest do zastosowania w drzwiach przeciwpożarowych oraz dymoszczelnych. Właściwości zamka potwierdza certyfikat zgodności z normą EN 12209:2005.

Wersje Oprócz wersji standardowej, istnieje również inna wersja zamka - IS 216 930 z funkcją elektrozaczepu, która dedykowana jest do zastosowania wraz z zewnętrzną klamką w drzwiach znajdujących się na drogach ewakuacyjnych. Dane techniczne Rozstaw 72 mm, głębokość 65 mm, ⧄ 9 mm. Blacha czołowa 24x3 mm ze stali galwanizowanej na biało. Uniwersalny lewy / prawy. Jednopunktowy, ZACZEP i RYGIEL. Od wewnątrz / od zewnątrz: rygiel i zaczep poruszane kluczem wkładki, klamka porusza tylko zaczep.

Gwarancja Zamek objęty jest 10-letnią gwarancją na działanie mechaniczne. Akcesoria dodatkowe Na osobne zamówienie można zaopatrzyć się w płaską, stalową blachę zaczepową o wymiarach 235x24x3 mm, dedykowaną do zastosowania wraz z zamkiem IS 216.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zamek przeciwpożarowy IS 216

Zamek przeciwpożarowy IS 216

IS 216 to zamek wpuszczany dedykowany do drzwi przeciw- pożarowych. Występuje w wersji jednopunktowej.

btn-xpressCheckout