Nóż OLFA model CS-5 Zobacz większe

Nóż OLFA model CS-5

Nowy produkt

Nóż segmentowy i brzeszczot do precyzyjnego wycinania w jednej rękojeści ........

Więcej szczegółów

83,00 zł Tax included

0.2 kg
Wysyłka w ciągu 60 dni

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Multifunkcjonalność

i wygoda użytkowania

 

 Z jednej strony rękojeści nowego narzędzia mamy nóż segmentowy z ostrzem MTB o szerokości 12,5 mm i automatyczną blokadą w suwaku. 

 

Z drugiej strony mamy do dyspozycji mocowany pokrętłem brzeszczot, przypominający brzeszczot do wyrzynarki, przeznaczony do cięcia suchych tynków, drewna, materiałów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych itp.

 

Zaostrzony wierzchołek brzeszczotu,  przydatny szczególnie przy wycinaniu otworów w płytach kartonowo-gipsowych, pozwala przebić się na drugą stronę płyty i rozpocząć wycinanie otworu bez konieczności używania wiertarki.

Suwak noża segmentowego jest osadzony głębiej w rękojeści, by uniknąć przypadkowego wysunięcia go w czasie cięcia brzeszczotem. Ostrze brzeszczotu jest dwukierunkowe co znacznie zwiększa komfort i precyzję cięcia.

 

Antypoślizgowa rękojeść wykonana z wysokoudarowego kompozytu: elastomeru i polypropylenu z 10% domieszką włókna szklanego / jak w uchwytach serii X-Design / .

 

Brzeszczot - grubość 1,25 mm,  szer. 8mm,  dł. robocza 95 mm.  Ostrze segmentowe MTB o szer. 12,5 mm i grubości 0,45 mm.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Nóż OLFA model CS-5

Nóż OLFA model CS-5

Nóż segmentowy i brzeszczot do precyzyjnego wycinania w jednej rękojeści ........

btn-xpressCheckout