Mata podkładowa OLFA model RM-17S Zobacz większe

Mata podkładowa OLFA model RM-17S

Nowy produkt

Uniwersalna obrotowa mata podkładowa do cięcia wymiar 17"x17".

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

236,00 zł Tax included

0.4 kg
Wysyłka w ciągu 3 dni

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Obrotowa mata do cięcia 17"x17"

Mata z podziałką calową przeznaczona do cięcia nożami krążkowymi, skalpelami oraz nożami segmentowymi.  Nie jest jednak zalecane cięcie na niej nożami segmentowymi klasy HB z ostrzem 25 mm  i LB z ostrzem 18mm.

Mata obrotowa pozwala na wycinanie różnych kształtów bez konieczności przesuwania i obracania materiału na macie w czasie cięcia. Mata skutecznie chroni ostrze przed zbyt szybkim stępieniem a  blat stołu przed uszkodzeniem. 

 

Matę obrotową tworzą dwie oddzielnie części:

  
mata właściwa - jej warstwa wierzchnia jest z miękkiego pcv, w który ostrze zagłębia się przecinając materiał natomiast warstwa spodnia jest z twardego pcv, który uniemożliwia przecięcie maty.

 

baza  - jej warstwa wierzchnia jest z twardego pcv natomiast warstwa spodnia to antypoślizgowa pianka świetnie trzymająca się podłoża.

 

Powierzchnia maty jest lekko szorstka, co zapobiega poślizgowi ciętego materiału. Mata RM-17S posiada podziałkę calową /szczególnie przydatną do prac z patchworkami/, jej wymiar zewnętrzny to 440x440mm a grubość całkowita  6mm.

 

Maty OLFA produkowane są wyłącznie w Japonii z tworzyw o wysokiej czystości, dzięki czemu wyróżniają się szczególnie dużą trwałością i gwarantują maksymalną żywotność ostrzy.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mata podkładowa OLFA model RM-17S

Mata podkładowa OLFA model RM-17S

Uniwersalna obrotowa mata podkładowa do cięcia wymiar 17"x17".

btn-xpressCheckout