Mata podkładowa OLFA model RM-IC-S Zobacz większe

Mata podkładowa OLFA model RM-IC-S

Nowy produkt

Mata podkładowa do cięcia nożami krążkowymi wymiar 630x470mm.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

79,00 zł Tax included

0.3 kg
Wysyłka w ciągu 3 dni

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Mata podkładowa do cięcia nożami krążkowymi 630x470mm

Maty serii RM-IC o grubości 1,6mm zostały zaprojektowane jako podkład do cięcia nożami krążkowymi. Cięcie tymi nożami  nie wymaga użycia dużej siły, stąd maty serii RM są cieńsze od pozostałych mat . Maty są dwustronne - z jednej strony mają podziałkę centymetrową  a z drugiej calową.

 Maty RM-IC mogą być również używane do cięcia z niewielką siłą nożami z ostrzami segmentowymi 9mm i nożami typu skalpel. Stanowią ekonomiczne rozwiązanie dla hobbystów i amatorów.

 Samogojące maty podkładowe to oryginalna technologia firmy OLFA wykorzystująca zdolność zewnętrznych warstw maty do zaciskania wykonanych na niej nacięć. Warstwy te wykonane są z miękkiego PCV, dzięki temu ostrze zagłębiając się w matę, skutecznie przecina materiał i dłużej pozostaje ostre. Rdzeń maty wykonany z twardego PCV zmniejsza ryzyko jej przecięcia chroniąc blat roboczy przed uszkodzeniem. Lekko szorstka powierzchnia maty zapobiega ślizganiu się po niej przecinanego materiału.

 

Maty OLFA produkowane są unikalną technologią wyłącznie w Japonii ze specjalnie dobranych tworzyw o wysokiej czystości. Dzięki temu wyróżniają się one szczególnie dużą trwałością i gwarantują maksymalną żywotność ostrzy.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mata podkładowa OLFA model RM-IC-S

Mata podkładowa OLFA model RM-IC-S

Mata podkładowa do cięcia nożami krążkowymi wymiar 630x470mm.

btn-xpressCheckout